• SERDECZNIE ZAPRASZAMY

"Sudeckie Chaty" to pięć przytulnych nowo wybudowanych drewnianych domków, położonych w pobliżu alei parkowych Parku Zdrojowego. Tuż obok przebiega trasa wycieczek do pobliskiej Kaplicy Czaszek w Czermnej, Ruchomej Szopki oraz do Skansenu w Pstrążnej. W odległości 200 metrów znajduje się turystyczne przyjście do Czech.

Każdy z domków składa się z pokoju dziennego, z aneksem kuchennym, łazienką oraz 3 sypialniami i może pomieścić do 10 osób. Dwie sypialnie na piętrze posiadają balkony, natomiast przed wejściem do domku jest zadaszony taras. Koło domków duży zadbany trawnik z boiskiem sportowym, miejscem na ognisko i zadaszonym grilem. Cały teren został ogrodzony, łącznie z parkingiem na samochody dla gości.

 

• Cena za domek 280 zł (doba)
• lub 40 zł od osoby
Gospodarze nie prowadzą wyżywienia, można jednak skorzystać z posiłków w pobliskim barze, lub w samej Kudowie gdzie znają Państwo liczne obiekty gastronomiczne. Do najbliższego sklepu spożywczego ok. 200 m.

 

• OKOLICZNE ATRAKCJE

KUDOWA ZDRÓJ to miasto znane ze swoich walorów leczniczo-wypoczynkowych. Warto tu przyjechać, aby podreperować swoje zdrowie, korzystając z zabiegów oferowanych w uzdrowisku. A i turysta znajdzie tu liczne atrakcje, o każdej porze roku. Sezon turystyczny w Kudowie Zdroju trwa przez cały rok. Z najczęściej wymienianych i wszystkim znanych atrakcji turystycznych, wymienimy tylko kilka, jak: Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, Kaplica Czaszek, Skansen Kultury Sudeckiej, Ruchoma Szopka.
Odwiedzając Kudowę warto wybrać się na dalsze wycieczki do okolicznych miejscowości, a także na zwiedzanie w Czechach: Adrpaskiego Skalnego Miasta, Zamku w Nahodzie, ZOO Safari. O tych i o wielu innych atrakcjach turystycznych możecie się Państwo dowiedzieć na stronie internetowej WWW.KUDOWA.ZDROJ.PL.

Gospodarstwo Gościnne SUDECKIE CHATY
jest członkiem Sudeckiego Stowarzyszenia Turystyki Wiejskiej "Zdroje"

 


KLIKNIJ NA ZDJĘCIE
WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>>WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>>

 (c) Centrum Internetu Pulsar 2003-2013r.

Get the Flash Player to see this player. shoutcast server icecast server
Get the Flash Player to see this player. shoutcast server icecast server